+420 724 88 88 62
Otevírací doba
PO - PÁ: 9.00 - 18.00
SO: 9.00 - 14.00 a dále po dohodě

Další služby

Kromě pronájmu vozidel a autopůjčovny nabízíme i další služby.

Pronájem dodávkových a nákladních vozidel

Podle vašeho požadavku jsme pro vás schopní zajistit pronájem dodávkového vozidla nebo nákladního vozidla. Tyto požadavky se řeší individuálně s naším pracovníkem po telefonu.

Operativní leasing

Nevybrali jste si z naší nabídky autopůjčovny v Praze? Máme pro nabídku operativního leasingu na libovolné vozidlo podle vašeho výběru. Pro podobnější informace o operativním leasingu nám můžete napsat na náš e-mail nebo zavolat.

Pronájem vozíků na přepravu aut a motocyklů

Naše autopůjčovna disponuje i přívěsnými vozíky na přepravu aut a přívěsnými vozíky přepravu motocyklů. Oba typy vozíků vám rádi za výhodných podmínek zapůjčíme.

Vyřízení pojistných událostí

Nehoda vozidla není příjemná záležitost. Máme bohaté zkušenosti s řešením nehod a pojistných událostí. V případě nehody se na nás můžete obrátit a my vyřídíme veškerou komunikaci a další potřebné věci. Nabízíme vám i zapůjčení náhradního vozu z naší autopůjčovny po dobu řešení pojistné události.

Auto-moto servis, pneuservis

Abychom zajistili nejlepší technický stav našich vozů v autopůjčovně v Praze, provozujeme vlastní autoservis a pneuservis. Služby tohoto servisu nabízíme i vám. Pro orientační kalkulaci nás můžete kontaktovat.

+420 724 88 88 62